Startuplar için 1 yıl ücretsiz paket oluşturduk...

Ülkemizde katma değer yaratan startuplar için ücretsiz 1 yıllık startup paketi hazırladık

1 Yıl Ücretsiz

En modern sözleşme yönetimini 1 yıl boyunca ücretsiz kullanın

Hazır Şablonlar

Startuplara özel hazırlanmış, özelleştirilebilir hazır şablonlar

Eğitim & Workshoplar

Startup ilerleme süreçleri için eğitim ve workshop desteği

Bize sorduğunuz tüm soruları yanıtladık

Nasıl çalışıyor?
Öncelikle klasik taslakları unutun!
Sistemdeki şablonlardan birini seçtiğinizde veya varsa kendi şablonunu sisteme yükledikten sonra çalışanlarınızla, karşı tarafla online müzakere edebilir veya tek bir yerde kontrol edebileceksiniz.

Hangi paketten ücretsiz faydalanacağım?
Planlar sayfasında göz attıysanız eğer PRO paketi size 1 yıl boyunca ücretsiz sunuyoruz. Bu paketiniz tek hesaptan oluşacaktır.

Kendi şablonlarımı sisteme aktarabiliyor muyum?
Elbette, size bu özelliği sınırsız sağlıyoruz. Hesabınızda bulunan ve sürekli faydalandığınız şablonları sisteme yükleyin

Belgelerimi başkası görecek mi?
Belgeleriniz yalnızca sizin hesapta tanımlı olacaktır. Siz istemedikten sonra belgelere ve belge içerisindeki verilere erişilmez.

Hesabıma tanımlı şablonlar güncel mi?
Hesabınıza tanımlanan tüm şablonlar uzmanlar tarafından hazırlanmıştır ve güncellenmiştir. Fakat; ihtiyacınıza göre düzenlemeniz ve özelleştirmeniz gerekmektedir. Şablon sadece taslak hazırlama sürecini kolaylaştırmak amacıyla sistemde bulunmaktadır.

Hangi şablonlar yer almaktadır?
Öncelikle “Şablon Kitaplığı” sayfasında yer alan startupların kuruluş aşamasında faydalanabileceği ortaklık, işe alım, e-ticaret temel sözleşme şablonlarından taslaklarınızı üretebilirsiniz. Bununla birlikte; kendi sözleşme ve teklif taslaklarınızı, iş planlarınızı ve diğer yazışmalarınızı aktarabilirsiniz.

Hukuki danışmanlık hizmeti var mı?
Hukuki danışmanlık hizmeti sağlamıyoruz. Startupların ihtiyaç duyabileceği belgeleri özelleştirilebilir şablonlar üzerinden hazırlamalarını sağlayan pratik ve teknik bir hizmet sağlıyoruz.  Ayrıca hangi belgeyi seçeceğinizi veya bunu nasıl dolduracağınızı söylemiyoruz. Ayrıca hukuki hizmete yönlendirmiyoruz.

Ekibimle birlikte çalışabiliyor muyum?
Temel pakette takım üyesi olarak yalnızca tek hesap olması gerekir. Fakat; editörümüzde hazırlarken misafir kullanıcıları (ekip arkadaşınızı, avukatınızı ve diğerlerini) davet edebilir, belge üzerinde birlikte çalışabilirsiniz. Birlikte düzenleyebilirsiniz. Yorum ve alıntı ekleyebilirsiniz. Hareketleri izleyebilirsiniz.

Hangi hızlandırıcılarda geçerlidir?
Şimdilik formdaki hızlandırıcılar bünyesinde yer alan girişimler için geçerlidir.Hızlandırıcınız veya inkübatörünüz bizimle işbirliği halinde değilse, lütfen onlara ulaşın ve “info@jetlexa.com” adresinden iletişime geçmelerini isteyin , böylece başvurunuzu çok daha hızlı işleme alabiliriz

Herhangi bir hızlandırıcıda değilim?
Bireysel girişimleri kabul ediyoruz, ancak bu erişim durumunu duruma göre veriyoruz ve başvuruda bulunan tüm bağımsız girişimcilere erişim vereceğimizi garanti edemiyoruz.