Startuplar için özel paket oluşturduk!

Şimdi başvurun!

  • 200.000 TL altında fon/yatırım toplamış olması
  • İki yıldan daha kısa sürede kurulmuş olması
  • Kurumsal firma bünyesinde kurulmamış olması, gerekmektedir.
Başvurunuz değerlendirilmeye alınmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Bir yanlışlık olmalı, lütfen tekrar kontrol edin.

Nasıl çalışıyor?
Öncelikle klasik taslakları unutun!Sistemdeki şablonlardan birini seçtiğinizde veya varsa kendi şablonunu seçtikten sonra;
1. Karşınıza çıkan formu doldurun.
2. Şablondaki değişken alanlar formdaki yanıtlarınızla birlikte ihtiyacınıza uygun düzenlenmiş olacaktır.
3. Formu doldurduktan sonra belgeyi ihtiyacınıza göre düzenlemeye devam edebilir, başkalarıyla paylaşabilir veya PDF, Word formatında indirebilirsiniz.

Kendi şablonlarımı sisteme aktarabiliyor muyum?
Elbette, size bu özelliği sınırsız sağlıyoruz. Hesabınızda bulunan ve sürekli faydalandığınız şablonları sisteme yükleyin ve her birini dinamik formlara dönüştürün.Belgelerimi başkası görecek mi?Belgeleriniz yalnızca sizin hesapta tanımlı olacaktır. Siz istemedikten sonra belgelere ve belge içerisindeki verilere erişilmez.

Hesabıma tanımlı şablonlar güncel mi?
Hesabınıza tanımlanan tüm şablonlar uzmanlar tarafından hazırlanmıştır ve güncellenmiştir. Fakat; ihtiyacınıza göre düzenlemeniz ve özelleştirmeniz gerekmektedir. Şablon sadece taslak hazırlama sürecini kolaylaştırmak amacıyla sistemde bulunmaktadır.

Hangi şablonlar yer almaktadır?
Öncelikle “Şablon Kitaplığı” sayfasında yer alan startupların kuruluş aşamasında faydalanabileceği ortaklık, işe alım, e-ticaret temel sözleşme şablonlarından taslaklarınızı üretebilirsiniz. Bununla birlikte; kendi sözleşme ve teklif taslaklarınızı, iş planlarınızı ve diğer yazışmalarınızı aktarabilirsiniz.

Hukuki danışmanlık hizmeti var mı?
Hukuki danışmanlık hizmeti sağlamıyoruz. Startupların ihtiyaç duyabileceği belgeleri özelleştirilebilir şablonlar üzerinden hazırlamalarını sağlayan pratik ve teknik bir hizmet sağlıyoruz.  Ayrıca hangi belgeyi seçeceğinizi veya bunu nasıl dolduracağınızı söylemiyoruz. Ayrıca hukuki hizmete yönlendirmiyoruz.

Ekibimle birlikte çalışabiliyor muyum?
Temel pakette takım üyesi olarak yalnızca tek hesap olması gerekir. Fakat; editörümüzde hazırlarken misafir kullanıcıları (ekip arkadaşınızı, avukatınızı ve diğerlerini) davet edebilir, belge üzerinde birlikte çalışabilirsiniz. Birlikte düzenleyebilirsiniz. Yorum ve alıntı ekleyebilirsiniz. Hareketleri izleyebilirsiniz.

Hangi hızlandırıcılarda geçerlidir?
Şimdilik formdaki hızlandırıcılar bünyesinde yer alan girişimler için geçerlidir.Hızlandırıcınız veya inkübatörünüz bizimle işbirliği halinde değilse, lütfen onlara ulaşın ve “info@jetlexa.com” adresinden iletişime geçmelerini isteyin , böylece başvurunuzu çok daha hızlı işleme alabiliriz

Herhangi bir hızlandırıcıda değilim?
Bireysel girişimleri kabul ediyoruz, ancak bu erişim durumunu duruma göre veriyoruz ve başvuruda bulunan tüm bağımsız girişimcilere erişim vereceğimizi garanti edemiyoruz.