Academy

Hukuk büroları

Hukuk Büroları için JETLEXA

Sözleşme süreçlerinizi ve hukuksal rutinlerinizi sözleşme yönetimi platformu JETLEXA ile dijitalleştirerek %90 kurumsal verimlilik sağlamanız mümkün. Nasıl mı?


Sözleşmelerinizin yaşamsal döngüsünü yönetirken ortaya çıkan kaotik süreçlerden JETLEXA ile kolaylıkla sıyrılabilirsiniz. Hukuk ekipleri için JETLEXA organize olmayı sağlayan teknik alt yapısıyla, önemli şartları ve maddeleri saniyeler içinde bulmayı sağlayan gelişmiş arama özelliğiyle hukuk ekiplerine kurumsal sözleşmeler üzerinde tam kontrol sağlar.

JETLEXA sözleşme yönetiminizdeki rutinleri otomatikleştirmeyi sağlarken aynı zamanda çoklu disiplinlerle oluşturulmuş arayüzünde ekiplerinizle kolaylıkla organize olmayı sağlamaktadır. Böylelikle sözleşme yönetiminizi JETLEXA’ya taşıyarak zamandan tasarruf sağlayabilir, iş akışlarınız üzerinde becerlerinizi geliştirebilirsiniz.

Sözleşmelerin türüne ve detay durumuna göre ortalama inceleme süresi 20-40 dk arasında değişiyor. Örneğin 1000 sözleşmesi olan bir hukuk departmanı 30.000 dkyı sadece sözleşme incelemeye harcıyor. Sözleşme süreçleriniz üzerinde harcadığınız vakti yeniden düşünün! 

Google Drive Entegrasyonu

Dokümanlar Google Drive'a otomatik kaydedilsin.

Google Drive ile sağladığımız entegrasyon sonucu sözleşmelerinizi ve ilgili tüm dokümanları JETLEXA CLM sistemi üzerinde tek bir platformda birleştirirken arşivinize her zaman rahatça erişebileceksiniz.

Akıllı Doküman İşleme & Analiz

Basılı metni, el yazısını ve diğer verileri herhangi bir dokümandan otomatik olarak çıkarın.

OCR (optical character recognition) teknolojisi sayesinde hukuk ekibiniz JETLEXA CLM sistemi üzerinde sözleşmelerinizin risklerini ışık hızında kontrol edebilecek ve önemli tarihleri belirlerken vakit kaybetmeyecek.

Sözleşme Süreçlerinde OCR Kullanmanın Faydaları

JETLEXA OCR teknolojiyle harmanlanarak daha iyi anlaşmalar için daha hızlı müzakereler yapabilmenin önünü açıyor. OCR ile daha fazla işi daha hızlı yaparak iş dünyası ve hukuk liderlerinden sözleşme onayını daha verimli bir şekilde güvenceye almayı mümkün kılıyor. JETLEXA, önemli maddeleri ve belirli sözleşme ayrıntılarını hızlı ve kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için OCR, gelişmiş arama ve belgeleri etiketleme gibi özelliklerle sözleşmelerinizdeki yapısal riskleri değerlendirmenize yardımcı olur. 


Planlanmış raporlama ve uyarılar, önemli yükümlülüklerinizin üstesinden gelmenizi sağlarken, merkezi bir belge deposu, sözleşme ayrıntılarının bilgisi için tek bir kişiye güvenme riskini ortadan kaldırarak departmanınız için tek bir gerçek kaynağı oluşturur. Böylelikle kurumsal hafıza gelişimine de destekleyici ve bütüncül bir yapı kurar. 

Dijital İmzanın (Kimlik Doğrulama ile İmzalama/OTP-SMS ile İmzalama) Faydaları

Güvenli ve kolay entegrasyon kabiliyetine sahip e-imzalar ile hukuksal prosedürleri hızlandırmak ve sözleşmeleri 9 kat daha hızlı bir şekilde kapamak mümkün! JETLEXA ile mobil cihazlarınızı kullanarak e-imzayla belgeleri doldurabilir ve imzalamasına izin vererek sözleşmelerinizdeki akışları hızlandırabilirsiniz. Böylelikle kurumsal sözleşme yönetimi süreçlerinizde bir adım daha ileride olabilirsiniz.

Size kısa bir önizleme sunalım. Hukuk departmanları veya sözleşme yönetim süreçlerini yöneten herhangi bir organizmanın %65’i sözleşme süreçlerini kapamada aksalıklarla veya gecikmelerle karşılaşıyor. %49’u ise sözleşmelerini yönetirken güvenliği ve gizliliği koruyamamaktan şikayetçi. Sözleşme süreçlerini mail veya Google Drive trafiğiyle yöneten bir hukuk departmanının %89’unun riske daha açık olduğu da tespit edilmiştir. Dijital imzalama ile kurumunuz içerisinde kendinize güvenli dolaşım alanı sağlayarak sözleşme süreçlerinizde kolaylığa sahip olabilirsiniz.

Otomatik Hatırlatıcılar

Sözleşme başlangıç-bitiş tarihleri, ödeme tarihleri ve daha fazlasını otomatik alın.

Hukuk ekibiniz sözleşmelerinize dair önemli tarihleri JETLEXA CLM sistemi üzerinde hatırlatıcılar ile unutulmaz hale getirecek.

Dinamik Formlara Dayalı Sözleşme Tipleri

Sözleşme talep formları, onay formları, sözleşme işleme formları...

Hukuk ekibiniz, tamamen ihtiyaca göre oluşturulabilen sözleşme tipleri sayesinde iş birliği içinde olduğu kişilerin istediği sözleşmelerin detaylarını rahatça öğrenebilir.

Yorumlar

Kurum içi sözleşme yazışmalarınızı tek bir yerde yönetin...

Sözleşme bazlı yorum yapabilme özelliği sayesinde hukuk ekibiniz sözleşmelerin hazırlanma sürecinde iletişim için harcadığı vakti %80 oranında azaltacak.

Önemli Hükümler

Önemli madde ve hükümleri sözleşmelerle ilişkilendirin ve kaydedin...

Önemli hükümler özelliği sayesinde sözleşme özelinde gözden kaçırılmaması gereken riskleri barından maddeler öne çıkarılarak daha görünür hale getirilir. Böylece ekibiniz bu hükümleri ararken kaybettiği vakitten tasarruf edecektir.

Başlat

Sözleşme akışlarınızı sorunsuz başlatın

 • Form tabanlı sözleşme tipleri
 • Dinamik form oluşturucu
“Sözleşme hazırlama sürenizi kısaltın”
Birlikte çalış

Dijital sözleşmeler üzerinde birlikte çalışın

 • Yorumlar
 • İşlem takipleri
 • Özel roller ve kullanıcı yönetimi
"Verimliliği artırın"
İmzala

Basit ve hızlı dijital imzalama

 • Dijital imza (SMS/OTP)
 • Onay yönetimi
 • DocuSign entegrasyonu
“Sözleşmelerinizde mesafeyi kaldırın”
Yönet

Sözleşme yaşam döngülerini tek bir yerden takip edin.

 • Sözleşme verilerini yönetin
 • Doküman yönetimi
 • Otomatik hatırlatıcılar
“Her zaman, tek bir yerde yönetin”
Analiz

Tüm sözleşmelerinizi aranabilir verilere dönüştürün.

 • Yapay zeka tabanlı OCR
 • Gösterge tabloları
 • Gelişmiş arama ve filtreleme
“Kontrolü elinize alın”
Entegre et

Drive'da depolayın, DocuSign'da imzalayın

 • DocuSign entegrasyonu
 • Google Drive entegrasyonu
 • Google Takvim entegrasyonu (yakında)
 • Özel entegrasyonlar
Sözleşme yönetim sistemi JETLEXA ile sözleşmelerinizi yönetin, takip edin ve kurumsal verimliliğinizi arttırın.
“Yasal iş akışlarınızı sorunsuz çalıştırın”