Tüm sözleşme
süreçleriniz için
en iyi çözüm!

Sözleşme ve belgelerden kaynaklanan tüm verimsizlikleri ortadan kaldırıyoruz!

İhtiyacınıza uygun ürünleri tek bir platformda birleştirdik!

Sözleşme süreçlerindeki iş akışlarının ve risklerin kontrol edilmesini kolaylaştıran; imzalama öncesi süreyi kısaltarak ekipler arasında uyumluluğu artıracak ürünler geliştiriyoruz.

Entegrasyonlar

DocuSign Entegrasyonu

DocuSign gibi entegrasyona açık elektronik imza uygulamalarına entegre edelim. Enterprise pakete dahildir, özel teklif ile ücretlendirilir.

CRM Entegrasyonu

CRM programınızla entegre edelim; sözleşme verilerinizi daha hızlı yönetmenizi sağlayalım. Enterprise pakete dahildir, özel teklif ile ücretlendirilir.

ERP Entegrasyonu

ERP sisteminizle entegre çalıştıralım; sözleşme verilerinizi daha hızlı yönetmenizi sağlayalım. Enterprise pakete dahildir, özel teklif ile ücretlendirilir.

Sözleşme yaşam döngüsü
tek bir platformda!

Yakında çıkacak E-imza Platformu ürünümüzle birlikte sözleşme yaşam döngüsü tek bir platformda tamamlanmış olacaktır.

"Çok kapsamlı bir ürün!"

Gerçekten çok kapsamlı bir ürün ortaya konulmuş. Ürünü incelerken sözleşme hazırlama tekniklerine ilişkin hemen hemen her detayın titizlikle düşünülmüş olduğunu gördüm. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık

Elif Özel Yücetürk
Avukat

"Risk takibi artık daha kolay"

Sözleşmelerden kaynaklı tüm riskleri izleyip kolay bir şekilde analiz edebiliyorum. Sözleşme  yönetimi için yeni nesil bir sistem olduğuna kesinlikle inanıyorum!

İrem Aydın
Yönetici Avukat

"Aradığımızı bulduk"

Kira sözleşmelerinde ve çalışan belgelerinde  zamanımızı gereksiz alan tüm angarya süreçleri ortadan kaldırdık. Aradığımız ne ise onu geliştirmişler!

İsmail Baş
Girişimci